Курсові роботи з дисципліни "Заповідна справа"
проф. Бойко М.Ф.
Надіслав: Загороднюк Наталья (7 листопада 2007р.)
Анотація

Вимоги до оформлення, структура та орієнтовний перелік тем курсових робіт, пов’язаних з дисципліною "Заповідна справа". Документ - у форматі *doc та *pdf

Для студентів Інституту природознавства, спеціальності "Екологія та охорона навколишнього середовища" очної та заочної форм навчання.

Курсові роботи з дисципліни "Заповідна справа"

ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

    Курсові роботи, тематика яких пов'язана з дисципліною «Заповідна справа», виконуються студентами 3 та 4 курсів спеціальності «Екологія та охорона навколишнього середовища» під керівництвом викладачів кафедри ботаніки. Курсова робота є одним з видів індивідуальних завдань навчально-дослідного характеру, яка має на меті вироблення вміння самостійно працювати у природі, з навчальною і науковою літературою, електронно-обчислювальною технікою.У процесі виконання роботи студенти поглиблюють знання про заповідну справу як науку, що вивчає заповідні об'єкти, принципи їх виділення та охорони. Характеризуються заповідні об'єкти, умови їх організації, класифікація, організація мережі заповідних об'єктів (заповідних територій). Аналізується екологічний моніторинг заповідних об'єктів, заповідна справа в Україні взагалі, організаційно-правові основи ведення заповідної справи, соціально-економічне значення природно-заповідних територій України, теоретичні і практичні дослідження на заповідних територіях, вивчається закордонний досвід у галузі заповідної справи. Дослідження, що є основою для курсових робіт, переважно стосуються біорізноманіття окремих об'єктів природно-заповідного фонду України (або конкретної області окремо), як-то фіто-, мікорізноманіття, їх флори і рослинності, або ж включають в себе вивчення особливостей, притаманних рослинам, грибам, лишайникам, що охороняються в межах окремого територіального виділу на світовому, державному та місцевому рівнях.

Вимоги до структури, оформлення робіт та перелік тем, за якими виконується курсова робота, наведені нижче.

Zapov_delo_kursovi_rob.doc   Zapov_delo_kursovi_rob.PDF

Обговорення
Обговорити (0 коментарів)

Авторизація:

Реєстрація / Забули пароль?
Публікація
Назва:
Курсові роботи з дисципліни "Заповідна справа"
(Методичні рекомендації)
Дата изменения:
12 грудня 2013р., 2:12 AM
Оцінка:
Всього оцінок: 0

Оцінювати публікації можуть тільки зареєстровані користувачі

Просмотров: 6540

Опитування Яким ресурсом системи "Херсонський Віртуальний Університет" Ви найчастіше користуєтеся?
відкритої групою 66
групою дистанційного навчання 87
е - бібліотекою 97
Всього голосів: 250
Результати...
Зареєструйтесь, щоб голосувати
Всі закладки...